Hansi Shirt

24,95

Het einzige echte Immer Hansi Shirt. Ein grote Hit auf ieder Feest of Piste! Laat je vrienden zien dat jei ein echte Partymeister bent!

(Kledingmaat valt normaal)

Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorie:

Beschrijving

+/-SMLXLXXL
ACHEST15053565962
BLENGTH16870727476
CHEM15053565962
DPazu -BICEPS2021222324
ENECK WIDTH0,518,51919,52020,5
FFRONT NECK DROP0,31010,51111,512
HBACK NECK DROP12222
ISLEEVE LENGTH0,57678808284
OSLEEVE OPENING0,51010,51111,512
PZIPPERĀ  LENGTH01414141414

Extra informatie

Maat

S, M, L, XL, XXL

Geslacht

Unisex

Materiaal

100% polyester

Ritssluiting

Ja, voorzijde