Hansi Shirt Original

29,95

Het einzige echte Immer Hansi Shirt. Ein grote Hit auf ieder Feest of Piste! Laat je vrienden zien dat jei ein echte Partymeister #1 bent!

(Kledingmaat valt normaal)

Wissen
Artikelnummer: Niet beschikbaar Categorie:

Beschrijving

+/-SMLXLXXL
ACHEST15053565962
BLENGTH16870727476
CHEM15053565962
DPazu -BICEPS2021222324
ENECK WIDTH0,518,51919,52020,5
FFRONT NECK DROP0,31010,51111,512
HBACK NECK DROP12222
ISLEEVE LENGTH0,57678808284
OSLEEVE OPENING0,51010,51111,512
PZIPPERĀ  LENGTH01414141414

Extra informatie

Maat

S, M, L, XL, XXL

Geslacht

Unisex

Materiaal

100% polyester

Ritssluiting

Ja, voorzijde